Новинка

Різдвяна декорація з дерева WoodCraft 59х24см Білий
199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 267
+380 (93) 686-79-57
Ніштук Андрій Тарасовичповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви хочете, щоб кожен куточок будинку був пронизаний новорічним настроєм, приділіть увагу не лише прикрасі ялинки, а й самої кімнати
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | No brand |
| Тип | Новорічні статуетки |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 590 см |
| Довжина | 590 см |
| Колір | Білий |
| Товщина виробу | 4 мм |
| Висота | 240 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴


